INFORMACJA O ORGANIZACJI PRACY PORADNI W CZASIE EPIDEMII

25-03-2021

Szanowni Państwo,

Poradnia realizuje pracę w formie tradycyjnej (stacjonarnej). W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników zachowujemy reżim sanitarny.

W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiczną informujemy, iż:

• Wszelkie dokumenty wymagane przez poradnię należy przekazywać za pomocą poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub pozostawiać w metalowej oznakowanej skrzynce znajdującej się przed wejściem do poradni (w przedsionku budynku) - w celu zminimalizowania ilości klientów przyjmowanych w poradni.
  • W poradni przyjmowane są wyłącznie osoby, które wcześniej umówiły się telefonicznie.
  • Poradnia prowadzi bezpośrednią działalność konsultacyjną, diagnostyczną (po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty).
  • Działalność terapeutyczna może być realizowana w formie zdalnej (po ustaleniu szczegółów z terapeutą).
  • Przed wizytą w poradni rodzic / prawny opiekun powinien zapoznać się z WEWNĘTRZNYMI PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA, znajdującymi się na stronie internetowej poradni. Niewyrażenie zgody na: warunki badania, stosowanie środków ochronnych, wypełnienie oświadczeń - jest jednoznaczne z odmówieniem zgody na badanie.
  • Pisemne opinie, informacje z wyników badań wysyłane są pocztą tradycyjną na adres wskazany przez rodzica we wniosku o wydanie opinii/informacji.
  • Wszelkie zapytania prosimy konsultować telefonicznie (sekretariat: 17 85 28 130) lub mailowo: sekretariat@ppp1-rzeszow.edu.pl.
  • Zawieszono do odwołania pracę bezpośrednią specjalistów poradni w terenie - w przedszkolach / szkołach / ośrodkach znajdujących się na terenie powiatu rzeszowskiego. Wszelkie sprawy pilne i sposób ich realizacji należy uzgadniać z Dyrektorem poradni lub z Opiekunem placówki.
  • W poradni codziennie dyżurują psycholodzy oferujący wsparcie i pomoc w sytuacjach trudnych pod numerem telefonu 514 991 701 (szczegóły w Aktualnościach).
  • Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami poradni róznież drogą elektroniczną (poniżej adresy e-mail).

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO